URZ1E102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1E102MHD1
URZ1E102MHD1TO Hakkında
Nichicon URZ1E102MHD1TO, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj türüne sahip olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Bileşen -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 1000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 678.5 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel düşük frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 678.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V