URZ1C222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1C222MHD
URZ1C222MHD Hakkında
Nichicon URZ1C222MHD, 2200µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen yapıda tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponentin 1000 saatlik yaşam süresi 105°C'de garanti edilmektedir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sıcaklığına sahiptir. Yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 954.5 mA, düşük frekans (120 Hz) koşullarında ise 830 mA ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 954.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V