URZ1C221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1C221MPD1TD
URZ1C221MPD1TD Hakkında
Nichicon URZ1C221MPD1TD, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış ve ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Radial Through-Hole montaj türüyle yapılan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 307.5 mA ripple akımına @ 10 kHz ve 205 mA ripple akımına @ 120 Hz dayanabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 1000 saat ömürlü tasarımlanmıştır. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 307.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V