URZ1C101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1C101M
URZ1C101MDD1TD Hakkında
Nichicon URZ1C101MDD1TD, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisinin yanı sıra, -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar. 10 kHz'de 172,5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 172.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V