URZ1A472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1A472MHD
URZ1A472MHD Hakkında
Nichicon URZ1A472MHD, 4700µF kapasitansı ve 10V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve düzenleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. High frequency'de 1.288A ve low frequency'de 1.12A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.288 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V