URZ1A471MPD1TA
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1A471MPD1TA
URZ1A471MPD1TA Hakkında
Nichicon URZ1A471MPD1TA, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans sunmaktadır. Radial, silindir kasa (Can) formatında through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 412.5 mA, düşük frekansta (120 Hz) 275 mA ripple akımı tolerans eder. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 412.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V