URZ1A220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1A220MDD
URZ1A220MDD Hakkında
Nichicon URZ1A220MDD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses işleme devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür sağlayan bu kondansatör, 40 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile klasik PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V