URZ1A101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ1A101MDD
URZ1A101MDD Hakkında
URZ1A101MDD, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türü sayesinde konvansiyonel PCB montajına uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda, düşük frekansta 95 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 142,5 mA (10 kHz) ripple current kapasitesi ile power supply filtrasyonu, timing circuit'leri ve genel dekuplaj uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile birlikte 105°C'de 1000 saatlik ömür değerine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite bağlantısı gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V