URZ0J471MPD1TA
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ0J471MPD1TA
URZ0J471MPD1TA Hakkında
Nichicon URZ0J471MPD1TA, 470 µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine sahip bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Low frequency'de 235 mA (120 Hz) ve high frequency'de 352.5 mA (10 kHz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 352.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 235 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V