URZ0J330MDD1TA
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ0J330MDD1TA
URZ0J330MDD1TA Hakkında
Nichicon URZ0J330MDD1TA, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile güç kaynakları, ses işleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial tipte bir bileşendir. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür süresi (105°C'de) ile tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. 120 Hz'de 40 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V