URY2G220MRD
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URY2G220MRD
URY2G220MRD Hakkında
Nichicon URY2G220MRD, 22 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan monte edilebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans ile sağlanan ürün, 10 kHz'de 240 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında değişen bu kondansatör, endüstriyel güç kaynakları, invertörler, motor kontrolleri ve genel elektronik devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V