URY2E330MHD
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URY2E330MHD
URY2E330MHD Hakkında
Nichicon URY2E330MHD, 33 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 272 mA, 120 Hz'de 170 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog/dijital elektronik tasarımlarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V