URY2C330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URY2C330MHD
URY2C330MHD1TO Hakkında
Nichicon URY2C330MHD1TO, 33 µF kapasitansı ve 160 V voltaj rating'ine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 208 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, desoupling ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 208 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V