URY2C101MRD
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URY2C101MRD
URY2C101MRD Hakkında
Nichicon URY2C101MRD, 100 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketleme tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) karakteristiklerine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 120 Hz'de 360 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılan standart bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V