URY1V681MHD
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URY1V681MHD
URY1V681MHD Hakkında
Nichicon URY1V681MHD, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa ile through-hole montaj yöntemini destekler. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 2000 saat ömür garantili, 10 kHz'de 915 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, aktif filtreler ve genel amaçlı devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V