URY1H331MHD
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URY1H331MHD
URY1H331MHD Hakkında
Nichicon URY1H331MHD, 330 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 450 mA'dir. Through hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, sinyal yönetimi ve depolama devreleri gibi elektronik sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V