URY1C102MHD1TO
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URY1C102MHD1
URY1C102MHD1TO Hakkında
URY1C102MHD1TO, Nichicon tarafından üretilen 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle, 598 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesine ve 520 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımına sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve diğer AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 598 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V