URU2W100MHD1TN
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URU2W100MHD1TN
URU2W100MHD1TN Hakkında
Nichicon URU2W100MHD1TN, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarına uygun olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 128 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial can paketlemesi ile kompakt tasarımı nedeniyle yoğun PCB'lerde de yer alabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V