URU2V220MHD1TN
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU2V220MHD1TN
URU2V220MHD1TN Hakkında
URU2V220MHD1TN, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı devre uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilir. 10 kHz'de 368 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Komponentin üretimi durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V