URU2V220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU2V220MHD
URU2V220MHD Hakkında
Nichicon URU2V220MHD, 22 µF kapasitanslı, 350V rated voltage özelliklerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) sağlayan bu kondansatör, 368 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 230 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilmektedir. Ürün kullanım ömrü sonuna ulaşmış (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 368 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V