URU2G100MHD1TN
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU2G100MHD1TN
URU2G100MHD1TN Hakkında
Nichicon URU2G100MHD1TN, 10 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi sunar. 176 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi ve 110 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılmaya uygun olup, üretimi sonlandırılan (obsolete) bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 176 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V