URU2C680MHD1TN
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU2C680MHD
URU2C680MHD1TN Hakkında
Nichicon URU2C680MHD1TN, 68 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiş, 120 Hz'de 330 mA ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi, gözle kontrol edilebilir elektrik bağlantıları ve revizyon gereken tasarımlar için tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V