URU2C470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU2C470MHD1TN
URU2C470MHD1TN Hakkında
Nichicon URU2C470MHD1TN, 47 µF kapasitanslı, 160V rated voltage özelliklerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik yaşam süresi 85°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 448 mA ripple current kapasitesi @ 10 kHz ve 280 mA @ 120 Hz özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Radial, can tipi paketlemede sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V