URU1V681MHD
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU1V681MHD
URU1V681MHD Hakkında
Nichicon URU1V681MHD, 680 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 1.08 A, 120 Hz'de 720 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve destek kondansatörleri olarak kullanılır. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmıştır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V