URU1J331MHD1TN
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URU1J331MHD1TN
URU1J331MHD1TN Hakkında
Nichicon URU1J331MHD1TN, 330 µF kapasitesi ve 63 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 1.065 A ripple current ve 120 Hz'de 710 mA ripple current özellikleriyle, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. Radial, Can paket tipinde tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.065 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V