URS2G470MRD6
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2G470MRD6
URS2G470MRD6 Hakkında
Nichicon URS2G470MRD6, 47 µF kapasitanslı 400V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda gücü emici devrelerde, filtre devrelerinde ve güç kaynakları içerisinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V