URS2G470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2G470MHD
URS2G470MHD Hakkında
Nichicon URS2G470MHD, 47 µF kapasitesi ve 400V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, motor kontrolü ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V