URS2G220MHD6TN
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2G220MHD6TN
URS2G220MHD6TN Hakkında
Nichicon URS2G220MHD6TN, 22 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilebilen through-hole tasarımında sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 448 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 448 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V