URS2E680MHD1TN
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2E680MHD1TN
URS2E680MHD1TN Hakkında
Nichicon URS2E680MHD1TN, 68µF kapasitans değerine ve 250V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında stabildir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz) ve yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi sırasıyla 490 mA ve 784 mA'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V