URS2E680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2E680MHD
URS2E680MHD Hakkında
Nichicon URS2E680MHD, 68 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 784 mA ve 120 Hz'de 490 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V