URS2E470MRD6
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2E470MRD6
URS2E470MRD6 Hakkında
Nichicon URS2E470MRD6, 47 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 2000 saat ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V