URS2E470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2E470MHD
URS2E470MHD Hakkında
Nichicon URS2E470MHD, 47 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V