URS2D680MHD1TN
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2D680MHD1TN
URS2D680MHD1TN Hakkında
Nichicon URS2D680MHD1TN, 68 µF kapasitanslı ve 200V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket türünde tasarlanmış olup through-hole montaj için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 2000 saat ömür garantisi ile 85°C'de operasyon gerçekleştirebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 784 mA, 120 Hz'de 490 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynağı devreleri, filtreleme uygulamaları ve AC/DC konvertörlerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V