URS2D101MRD6
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2D101MRD6
URS2D101MRD6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen URS2D101MRD6, 100µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 944 mA ve 120 Hz'de 590 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransa ve polar karakteristiğe sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 944 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 590 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V