URS2C680MHD6TN
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2C680MHD6TN
URS2C680MHD6TN Hakkında
Nichicon URS2C680MHD6TN, 68 µF kapasitansı ve 160V nominal voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart değer sapmasına sahip olan bu komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür ile belirtilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. 10 kHz frekansında 784 mA, 120 Hz'de 490 mA ripple akımı kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işlemede yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 784 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 490 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V