URS2C470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2C470MHD1TN
URS2C470MHD1TN Hakkında
Nichicon URS2C470MHD1TN, 47 µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% toleranslı kondansatör, 420 mA ripple akımı kapasitesine (120 Hz'de) sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V