URS2C151MRD6
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2C151MRD
URS2C151MRD6 Hakkında
Nichicon URS2C151MRD6, 150 µF kapasitanslı 160V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.136 A, 120 Hz'de 710 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.136 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V