URS2C151MHD1TN
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2C151MHD1TN
URS2C151MHD1TN Hakkında
Nichicon URS2C151MHD1TN, 150µF kapasitanslı, 160V nominal gerilimli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.136A, 120 Hz'de 710mA ripple akım taşıyabilen bileşen, ±20% tolerans ile üretilir. Compact radial can paket tasarımı ile PCB'lerde alan tasarrufu sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.136 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V