URS2C151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2C151MHD
URS2C151MHD Hakkında
Nichicon URS2C151MHD, 150 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi pakette sunulan bu kondansatör through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 10 kHz'de 1.136 A, 120 Hz'de 710 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve general purpose uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.136 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V