URS2AR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2AR33MDD1TD
URS2AR33MDD1TD Hakkında
Nichicon URS2AR33MDD1TD, 0.33µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış radial montajlı bir bileşendir. ±20% toleransı ile çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişmektedir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current özellikleri, 120 Hz'de 6.5 mA ve 10 kHz'de 13 mA olarak belirtilmiştir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve diğer analog devreler gibi çeşitli endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V