URS2A220MPD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2A220MPD1TA
URS2A220MPD1TA Hakkında
Nichicon URS2A220MPD1TA, 22 µF kapasitanslı, 100V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 2000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz frekansında 260 mA, 120 Hz frekansında 130 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devreler, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapıda olup doğru kutupland kurulumu gerekmektedir. Ürün kullanım dışı (Obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V