URS2A101MHD1TO
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2A101MHD1
URS2A101MHD1TO Hakkında
Nichicon URS2A101MHD1TO, 100 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montaj şekline uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 555 mA ve 120 Hz'de 370 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses uygulamaları, motor kontrol devreleri ve filtering işlemleri gibi genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V