URS2A100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS2A100MDD
URS2A100MDD Hakkında
Nichicon URS2A100MDD, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V voltaj değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Analog devrelerde, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Ürün şu anda kullanım dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V