URS1V470MDD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V470MDD1TD
URS1V470MDD1TD Hakkında
Nichicon URS1V470MDD1TD, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özelliklerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 10 kHz'de 260 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple current kapasitesi vardır. Through hole konnektörlü radial can paketinde gelmekte olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V