URS1V330MDD1TA
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V330MDD1TA
URS1V330MDD1TA Hakkında
Nichicon URS1V330MDD1TA, 33 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda filtre, bypass, depolama ve zaman ayarlama devrelerinde kullanılır. Radial Can paket türü ile sağlanan komponent Through Hole montaja uygun olup, polar özelliktedir. Lütfen yaşlandırılan parça statüsüne dikkat ediniz.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V