URS1V222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V222MHD1TN
URS1V222MHD1TN Hakkında
Nichicon URS1V222MHD1TN, 2200 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarına doğrudan lehimlenir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 1.794 A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile AC-DC dönüştürücüleri, regülatör çıkışları ve filtre uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.794 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V