URS1V222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V222MHD
URS1V222MHD Hakkında
Nichicon URS1V222MHD, 2200µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ile sunulan ürün, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. 10 kHz'de 1.794A ve 120 Hz'de 1.56A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapıda olup doğru kutuplandırma gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.794 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V