URS1V220MDD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V220MDD1TA
URS1V220MDD1TA Hakkında
Nichicon URS1V220MDD1TA, 22 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile standart devre tasarımlarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yer alır. 10 kHz'de 190 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can paketinde sunulan bileşen, Through Hole montaj tekniği ile PCB'lere monte edilir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 190 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V