URS1V102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1V102MHD
URS1V102MHD Hakkında
Nichicon URS1V102MHD, 1000 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.1615 A ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1615 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V