URS1V100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS1V100MDD
URS1V100MDD Hakkında
Nichicon URS1V100MDD, 10 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında stabil çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantilenerek, 110 mA high frequency ripple current (10 kHz) ve 55 mA low frequency ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. General purpose uygulamalarda güç kaynakları, filtrele ve bypass devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile temin edilmektedir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V